Pogledaj jedan post
Old 28.11.2011., 19:25   #73
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Kucila, čovjek lijepo traži da se netko s njim upusti u raspravu o Đuri i Belju a niko neće. Ja naime ne vidim da ovdje druka za bilo što
Nisam mislio ovdje više pisati jer je očito gubljenje vremena, ali da tebi odgovorim.

S kim da raspravljam, Kucilom? Ajde vrati se na početak topika pa vidi raspravu. Svaku stvar i laž koju je rekao sam ga demantirao, nakon toga on samo nastavi s drugim glupostima, a da se niti ne ispriča za laži.

Krenuo je s tim da NB ništa nije pogodio, ali da će na duži rok sigurno pogoditi jer je i pokvareni sat dvaput dnevno u pravu. Onda mu jasno predočiš dokaze da je itekako pogodio, da 3 dionice u kojima je najviše izložen (PTKM, KORF, ADPL) su uvjerljivo na prva 3 mjesta sa 170-180% prinosa u manje od 2 godine (naspram niti 30% porasta crobexa).
Odgovor - i ja sam dobro zaradio u tom periodu.

Onda je odjenom počeo s nebulozama kako ne spominje više DDJH.
Zar to treba posebno komentirati? Pa pogledaš mu postove i komentare na blogu i vidiš da itekako govori o DDJH. Uz to aktivno dokupljuje. I što onda komentirati izmišljotine?
A fundamentalnu vrijednost sigurno neću komentirati na ovom topiku.

Onda počne što je Varteksom??!! Gdje su mu dionice? Nagovara male pa im ih uvali!
Onda mu samo kaže pa pogledaj top10 dioničara, ima preko 7% tvrtke.
Odgovor - ništa. Nastavi dalje s nebulozama..

I onda se s njim treba raspravljati? Ni u ludilu.

A druge neću niti spominjati jer ih ne znam (nanjušila ekipa s poslovnog pa navalili, potez vam je bio pravi marketniški s otvaranjem teme ), osim markotrosa i glembaja.
S prvim je također bespredmetno raspravljati jer je tip psihički nestabilan (ja ono 2009. godine teško mogu zaboraviti, ono je bio šou), a za glembaja znamo da rezonira oko dionica kao da mu je IQ 70 (što je stvarno čudno, jer se inače čini natprosječno inteligentan. On recimo kod procjene vrijednosti KORF-a uzima u obzir da će slijedećih 10 godina poslovati s minusom od 70 milijuna kn i onda mu računa book i onda kaže da se to isplati kupiti po 15 kn. Ne znam zašto je stao na 10, trebao je uzeti procjenu bar 15 godina istog gubitka pa bi došao do toga oni njemu trebaju platiti za posjedovanje dionice. ).

I čemu onda rasprava? Nek se ekipa veseli kad ih zabavlja neargumentirano blaćenje drugih.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom