Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 20:41   #177
Sumljam tesko na helicobakter,
ako se ga nade i lijecis , treb u njemu znati i kako dode do njega, ..znaci..ako ne nades uzrok mozes ga svaki dan opet dobiti i tako nikada ga se ne rijesiti.
svaki ga moze dobiti i iamati, svak dan se mozes zaraziti ako izades iz kuce.
Ako ne zivis sam, mozes se svak dan zariaziti od drugih ako je drugi/ga bolestan
od helikobakter etc..
evo, pola zivota negde sam bio zarazen, zadnjih 22g. sam zdrav i bez helikobaktera. bio sam jednih od prvih koji bio ljecen od helikobaktera i morao se svadati sa ljecnikom radi toga, da me ljeci od tog govna.

Postoje i prirodni put, caj od pelina na primjer, uzas to piti, ali bijezi sve ziovo od toga...pa pomaze..samo nije dosat jednom piti, moguce da treba i 2 tjedna piti.
i kiseli kupus moze pomoci...najlakse da se uzme 2 antibiotika negde 10 dana ili vec dugo postoji specialni antibiotik radi toga, sto nije nista drugo nego 2 antibiotik u jednoj tableti, opet negde 10 dana to ide.
Problem je u tome, da jedan antibiotik tom helikobakteru nist anemoze, jer 1 antibiotik ne djeluje u kiselini, u zalucu, pa ga nemoze ubiti ili iztjerati van...
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom