Pogledaj jedan post
Old 28.02.2007., 11:16   #1
Iskustvo vašeg vjenčanja: zgode, nezgode i sl.

Ekipo, opišite Vaše vjenčanje.!..Ja sam se udala 07.10.2006 i nisam znala gdje da opišem svoje doživljaje, pa sam to stavila pod "Friško udane cure (tj.gospođe)" (...što se tiče samog vjenčanja, mogu reći da sam jako zadovoljna, imali smo dvije muzike i gosta iznenađenja trbušnu plesačicu ...cure su mi se već na djevojačkoj pripremile na to jer smo imale kojekakve zveckalice i topiće, grudnjake, pareo i slično sa novčićima,a dečki su naravno isto uživali u pogledu a kasnije se i pridružili u čagici , muzike je bilo po svačijem ukusu, frendica mi je malo zapjevala, pa bacanje buketa (uhvatila ga je curica od osam godina ), a podvezica u malim balonima, pa su gazili po tome (to je isto boljr nego da mi ide pod suknju, bar meni neznam..) i našao ju je dečko koji je oženjen...ni dan danas nam nije jasno zašto se on uopće bakčio s traženjem podvezice ... ispred crkve me dočekao foklor, slikanje je bilo na bundeku u cvijećusa dvije preslatke malene djeverušice i tako eto prošlo i to...bilo je jako veselo stalno se nešto zbivalo i zbog tog sam jako sretna ali ono što me smetalo je to što te gledaju ko da si s marsa (to je krenulo već na djevojačkoj, gdje je sve preludo završilo,a počelo je tako da sam im rekla : cure, nemojte gledat u mene,izašle ste van, zabavljajte se i plešite zbog sebe..) i ona pitanja jesi nervozna i pod stresom i sl. a najviše je toga bilo kad sam bila sa frendom u sobi koji je glumio lažnu mladu,jaaaaaaooooo još me uz to primio za ramena i malo protreesao mislila sam da ću ga zviznut ...)......Znam da Vas ima dosta koji bi kao i ja voljeli pročitati tuđa iskustva i doživljaj cijelog tog prekrasnog veselja, na kojem se okupe svi nama dragi ljudi, i za koje se tako iscrpno pripremamo , pa to možemo sve, praktičnosti radi, staviti pod jednu temu...daklem, kako je izgledalo vaše vjenčanje? jel bilo kakvih iznenađenja itd? pišite....

Zadnje uređivanje hany : 28.02.2007. at 12:45.
hany is offline  
Odgovori s citatom