Pogledaj jedan post
Old 01.03.2007., 23:02   #55
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
e vidiš, tak slično i moja cura.

odem na cugu s frendom, nema me ćuku vremena, al bitno da me ova zove svakih 10 minuta da di sam, s kime sam, ovo ono, kad dođem doma da kak je bilo, što smo pričali, kak je to zgledalo...

i onda ona ode sutradan sa svojom legicom, ja ju nazovem reda radi jer je ona mene jučer zvala, a ona pizdi, točno joj osjetim u glasu. dođe doma i govori mi da sam ljubomoran, opsesivan, da si nađem život, da sam manijak bla bla bla...


vi cure vidite što ljudi rade vama, al ne vidite što vi radite drugima. tako je bilo, tako će i biti.

još nisam vidio nijedno izlaganje di bi ijedna cura rekla da je ona nešto utjecala na svađu. za sve su muški krivi. da oni su govna, a žene su anđeli. sorry kaj sam šovinist, poštujem inače sve žene, al ovo je de facto činjenica... pljuj po svima, al mene ostavi čistu.
samo ti njoj i dalje to radi
mozda dodje sebi pa te pusti na miru

ja decku ne branim ic van ni s muskima na cuge i sta ja znam..al da cu ga cekat da mi sve preprica??
prepricat ce mi sam ak je bilo kaj zanimljivo il vrijedno spomena,ko da mene briga kolko ih je bilo u bircu i kaj su pricali o kladionici i nogometu i sl.

jedino sto ja imam glupu naviku cekat ga da dodje doma al to je zato kaj se par puta desilo da se zapio pa je trebalo da ga netko doveze doma pa sam isla po njega
volim bit ziher da je u redu dosao doma
ak je vani poslat ce tu i tam poruku i to je to
ak ne posalje,zabavlja se...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom