Pogledaj jedan post
Old 01.10.2009., 08:49   #265
Quote:
BigJason kaže: Pogledaj post
Da bi se ovdje utvrdilo da je to prevara i neki oblik fotomontaže treba opet biti stručnjak na tom polju pa to lijepo dokazati.To mi ne možemo na ovom forumu.

Ako ne možemo zašto onda tvrdiš da je to dokaz? Kontradiktoran si
Quote:
BigJason kaže: Pogledaj post
Ostaje nam da vjerujemo tom navodnom pismu Dawkinsa i njegovom opravdanju,ok.
Također nam ostaje da vjerujemo da su dva ispitivača postavljala isto pitanje od kojih je kamera nekom magijom zabilježila jedan odvojen od drugog
Quote:
BigJason kaže: Pogledaj post
Ja ne tvrdim ništa u ovom slučaju,šta ja prava istina a šta laž,ali me interesuje da li je Dawkins igdje onda nakon ove afere dao odgovor na ovo pitanje?

Mislim.čisto me zanima,da li je on igdje pokušao da odgovori na ovo pitanje prije ovog slučaja(ako mu se isto postavljalo nekada) ili pak nakon?
Da
Dao je odgovor davno prije u The Blind Watchmaker, River Out of Eden, Climbing Mount Improbable, A Devil's Chaplain - The Information Challenge

Quote:
BigJason kaže: Pogledaj post
Što se tiče Piltdownskog čovjeka o njemu je dovoljno već rečeno ranije.Bio je podvala ,trajao 40 godina,i to je samo jedan od razloga (ima ih još jako puno) zbog čega ja ne vjerujem znanstvenicima TE.Evo i slučaj Ide ako si čitao jedan od znanstvenika jasno proglašava kao 'napuhavanje medija' što može lako u konačnici da ispadne ponovo smjehurija.Ja im ne vjerujem i to je moje potpuno pravo.
Ali paradoksalno vjeruješ tim istim znanstvenicima koji tvrde da je Piltdownski čovjek hoax
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom