Pogledaj jedan post
Old 03.08.2005., 23:38   #10
ma gle, ja neznam sta je...uglavnom znam da je ovo sto mi se desava prestrasno...cak danas nema ni straha, nego jednostavno strasan osjecaj ne pripadanja nigdje...gledam sebe i ne poznajem se, gledam druge ljude i svi su mi cudni, cijeli mi je svijet cudan...bila cura do prije pola sata tu samnom...i seksamo se i sve divno krasno kako bi prije bilo, al ja ju gledam i kao da ju ne poznajem...kao da nema emocija...mislim da mi kaze da me vara da ne bih uopce reagirao nekako strasno..i svih dogadjaja se sjecam koji su mi se desili ali kao da je to zivio neki drugi ja i kao da meni to vise nikad nece biti normalno...ma neznam..najgore (ili najbolje, kako hoces) sto to nitko ne kuzi na meni i mislim da je cura sretnija nego sto je ikad bila totalno paradoksalno...al sta ces...nadam se da ce to sve proc pa makar me i lijecili od shizofrenie, samo da mi sve opet bude kao prije...a sto se tice foruma, citam ga gotovo svakodnevno, ali nisam nasao bas ljude koji imaju moja iskustva...uglavnom su to generalno anksiozno-depresivne osobe...hvala ti sto mi odgovaras i lijepi pozdrav!
moco is offline  
Odgovori s citatom