Pogledaj jedan post
Old 02.05.2010., 14:00   #175
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
isto tako je popušio moj kolega koji je morao vratiti lovu koju je krivo uplatio - vjerojatno ima banka neki način na koji se pokrivaju takve interne greške (a možda i nema) jer im sigurno nije prvi put....a ta službenica (ili bilo koja) mi preko telefona nije htjela reći stanje kredita osobi kojoj sam bio jamac (i stizale mi opomene da ću ja platiti ) jer nemam pravo uvida u te podatke - iako je mogla reći bez da itko sazna ( ono valjda ima uvid u kompjuteru., ne mora ići pitati šefa za stanje kredita jel ) i izaći mi u susret...e pa... eto moje je mišljenje takvo....ja im ne bih vratio novac....bio ja zao ili nepošten, nemoralan...ne volim ih zbog njihovih kao " načina poslovanja" a neće ta službenica reći šefu da im možda taj način poslovanja ne valja i da bi trebali više komunicirati s klijentima
I zbog ovog boldanog može dobit otkaz. Ima uvid u stanje ali isto tako ima i šifru pod kojom radi i ne smije ulaziti u tuđi račun samo tako jer se svaki ulazak zabilježi. Pa sad ti riskiraj hoće ti šef saznati ili ćeš se ti nekom izlajati da ti je ta i ta službenica rekla stanje tuđeg računa.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom