Pogledaj jedan post
Old 09.05.2011., 08:19   #55
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Sammy, ne daj se! Ti imas normalni libido! Ako se uzme u obzir malo dijete, posao, kucanski poslovi on je odlican!
Nemoj dozvoliti da ti padaju pizdarije na pamet.
Ja imam suprotni problem, sa manjkom. Ali imala sam problem i sa viskom. Taj tip je bio stalno napaljen, jednom smo se sevili 7 puta! i on se opet digo po noci i drko je uz net. Bolesno. Samo zato je dobio pedalu....bio je iskren...dok me moj muz nasanjko.
No, s obzirom da smo se moj muz i ja jednom udostojili uhvatiti u kostac sa nasm problemom i bili smo kod psihologa, nekaj sam naucila vezano uz taj sex. I to vezano uz taj visak jerbo mene je muz optuzio da sam bolesna jer bih eto tri puta tjedno.
Naime, tvoj drag je tipicni primjer sebicnog homosapisensa sa balkanskh prostora. NJemu je bitno samo vlastita potreba isprazljavanja. I ucjenjuje te kada ne dobije, pokusava tobom manipulirati. njemu nije vazno jer si umorna ili ne, jel imas ili ne, njemu je jedino bitno da das stela ti to ili ne.
Ne zanimaju ga emocije niti osjecaji, njega interesira svrsavanje. Njemu je tvoj dobar dan dok imas neki poludekolte provokacija. I uopce ne konta da bez njeznosti, poljubaca i ostala dnevna mala mazenja kasniji sex cini samo obicnim sexom. Obicnim dosadnim seksom. Nutra van-nutra van, aaaaa, fertig.
I tu nece pomoc nikakva podjela posla jerbo nije u tebi nit je umor problem.
Moras razgovarati sa njim i objasniti mu da je sebican, da te ucjenjuje, da radi suprotan efekat i nek izvoli kontrolirati libido prije nego cete imati ozbiljnije posljedice. Naime ti ces se poceti povlaciti i izbjegavati ga.
Mislim da cemo napraviti isto sto i vi, posjetiti specijalista, psihologa...
Druge solucije mislim da nema, ja od njega ne dobivam sto trebam, paznju, mazenje, iskazivanje osjecaja, a on od mene ne dobiva sto treba, tj. sex...
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
MIslim da ona sada analizira da li je u njoj stvarno problem.
Analizira sto svaki dan radi, koliko radi, koliko obaveza ima. Uglavno trazi gresku na/u sebi. Aerobik je njeno vrijeme i to je zdravo potrosno vrijeme. nace sport potice libido.
Ali izostavlja u analizi da ju opterecuje i da se stvaraju tenzije odn. stres oko njegovog prtiska da to mora bit svaki dan, sto se malo miliji pogled, obican poljubac tretira kao poziv na seks. I sad te pravila poput ne smijes u donjem rublju pred mene ako neces seks su fakat frustrirajuca.
Da opterecuje me i to jako, mozda bih bila i spremna mijenjati broj tjednih hopsanja da se on oko istih potrudi, tj iskazuje mi ljubav i na druge nacine...
Sto se tice podjele poslova, nije i tome problem, hoce i on uskociti i pomoci kad treba bez mog zahtijevanja...
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
sex ne moze i ne smije biti ni kazna ni nagrada
ne mozemo se ponasati na nacin da netko odlucuje , uskracuje ili zahtijeva
ako se nekom od partnera neda, odbijanje treba biti njezno i ne ga dovoditi u vezu sa situacijom ili svadom ili zaslugama
sex bi trebao biti izraz ljubavi i privrzenosti i jako je ruzno nekome govoriti da nije normalan ili da je zivotinja ili primitivac jer zeli biti blizak svom partneru

a mozda ima veze s akupresurom?
jer izgleda da kad zena dobije prsten , da joj libido naglo i nepovratno pada
Nema veze s akupresurom, hahaha....
Ja sam oduvijek imala slabiji libido od njega, samo ponavljam u vezi nismo imali priliku svaki dan za sex, pa smo odlicno funkcionirali...
Ili sam samo ja tako mislila...Hmmm, mozda je njemu jedan od razloga za brak i taj da svaki dan dobiva...
Sto se tice prijedloga da se probam sexati svaki dan, da je ok i 10 min, probala sam i to da mu udovoljim i to jedan duzi period ali njemu je to kratko i malo i kaze da se dovoljno ne angaziram, naime voli kad zena dominira, a meni se ne da svaki put biti dominantna...
Sad kad sama ovo procitam vidim da nam ocito treba ne psiholog nego sex terapeut...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom