Pogledaj jedan post
Old 25.05.2008., 20:20   #12
pozdrav svima

maler hvala na kritikama i znam da je moj odgovor manjkav i nisam previše na to mislio kada sam pisao. Tvoje objašnjenje je ok i slažem se a i ja bi poslao svoju sliku vrata ali neznam kako to napraviti.
Što se tiće posla svo poštovanje tvome znaju o tome i kako to napraviti. S obzirom da me tvoja prića podsjeća na majstora koji isto tako radi za novce i koji je radio kod mene doma po mojim željama, a nakraju dobio splačine od posla i izgleda, time nebih želio uvrijediti niti jednoga od njih ali moram.
Tvoj postupak odobravam i ja sam radio na taj način samo što nisam koristio lak za čamce od par desetaka kuna nego od čitavih 852kn ili oko -+120€ kupljen u domačoj tvornici čamaca koji se bave time.
Što se tiče kitova u tubama koje spominješ i nisu baš postojani jer pucaju nakon nekog vremena osim ako nije to akrilni kit a on se opet napuhne nakon nekoliko ogodina.Spomenuo si piljevinu i to je jedino što tu igra ostalo je sve trošenje love. Upravo se to meni sa kitom iz te tube to desilo kada sam slušao majstora koji je to napravio. To je najbolje tako napraviti kaže majstor a kad ono nakon dvije i pol godine počela vrata u boji tikovine pucati tamo gje je bila pukotina.I to ti je kit iz tube.
Kažem nebih želio nikoga uvrijediti niti mi je to cilj. Ako se radi o stanu gdje su djeca zar je bitno koji materijal upotrijebiti jer če ga ionako uništiti.
moja vrata nisu trajala niti mjesec dana nakon što se djete zabilo biciklom u njih. Usto maler vrata su jako ljepa i nemam ništa protiv slike ali u stvarnosti je to nešto drugo i osoba koja nema osječaja za kist nemože to napraviti samo tako.

pozdrav svima
__________________
Ja sam mali, al sam vrijedan i slušam radio 101
Masni is offline  
Odgovori s citatom