Pogledaj jedan post
Old 15.02.2007., 11:12   #53
Quote:
fiki21 kaže: Pogledaj post
endimionić mali pa ti si još mali gimnazijalac koji pokušava bit velik prateći sve teme na netu i čitajući sve o njima?! ..jadničak mali, ja sam završio tu gimnaziju dok te mama mućkala rukama u tatinim jajima..nađi si poso pa radi negdje umjesto da po cijele dane provodiš ovdje..

post scriptum

nema veze sa ovom temom
nisam gimnazijalac, ali imam znanje koje je veće od gimnazijskog (pitam se zašto ) i koje svakim danom sve više raste.
nije mi jasno zašto sereš kvake u privatnim porukama. to samo osnovnoškolski jadničci čine. uopće ne djeluješ kao osoba s iskustvom ili s više godina od kojih 15. ako želiš "prijetiti" onda dođeš na blog, i postaviš pitanje.
tako je jednostavno
a ako ne znaš kako funkcionira copyright, imaš net, pa pogledaj, a ne seruckaj po cijelom podforumu kao neki pizdun.
naravno da te ne mogu tužiti zbog toga što si spremio nešto na hd. daj mi samo jedan način na koji to mogu postići i koji će vrijediti i moći se dokazati.
ali recimo da si neki ugledni i bogat čovjek koji je ukrao ime bloga, dizajn, za recimo web stranicu svoje tvrtke, i masivno zarađuješ na tome (huh, I'd like to see THAT) onda da.
Mislim, baš si našao osobu i blog za zajebavanje. eno ti netko tko nije s fresh liste pa ga zajebavaj.

tako, pošto smo na forumu, ako imaš argumente, iznesi ih. ovo je javna rasprava. ako nemaš, zavuci se u taj svoj frižider ili perilicu suđa, gdje god već živiš, i pusti ljude da iznose mišljenja i točne činjenice, a mene pusti da budem u "svojoj maloj sobici odakle ne izlazim".
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom