Pogledaj jedan post
Old 08.03.2007., 00:55   #58
Moja bivša ideja je sa vama koji vjeruju.Oni koji ne vjeruju neka si potaže drugi forum koji služi za pomaganje drugima a zvao bi se razuvjerimo druge.

Pozdrav svima-prošlo je tri godine otkako sam odustao od razmišljanja patenta.
Majka mi je fizičarka,njezin odgovor je glasio-da je potrebno uložiti energiju da bi dobili energiju,izračunato tamo po nekoj formuli.
Završio sam sss nemam neku veliku školu ali imam klikera.
Odustao sam zbog razloga (MAGNETI)kako ih nabaviti ,gdje,nisam vjerovao da postoje u Hrvatskoj do sada itd.
Da zaobiđem magnete plan mi je bio koristiti program na pc,zna li možda neki program koji bi se mogao koristiti u te svrhe?
Dao bi se izraditi,ali...
Kažeš da bi za 50 kn mogao dobiti 50 magneta,kolika im je snaga i veličina i kakvoga su oblika,nisam iz Zagreba i da li bi postojala mogučnost da se naruče putem pošte.
Da li vam je poznato da prilikom dodavanja energije magnet pojačava svoju jačinu,vjerujem da je ,ideja je ta da jedan dio odlazi na magnete kojom bi se pojačavala energija magnetima za ubrzanje rotacije.
Nemam ja pojma pa bi to izgledalo ovako--magneta najmanje 100 komada koji bi bili raspoređeni na katove ili spiralno već nekako kada nisam imao magnete za probu,imali bi veliku jačinu odbijanja,postavljanjem u pravi položaj dobijamo rotaciju.
sinke1980 is offline  
Odgovori s citatom