Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 22:20   #5995
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Cijelu drzavu nam vode idioti kojima vezane patke nebi povjerio jer bi ih izgubili, pogledaj bilo koji segment drustva. To je cinjenica.

No sto da radimo? Da rasformiramo drzavu pa nek slavno ime ide u materinu, da se drzimo onog sto postoji u nadi sa ce se propisi azurirat, da dozvolimo da svako radi sto hoce .. neznam, ti reci meni.
Znas i sam kako izgledaju drustva gdje je " sve regulirano"... Eno nam velikog vodje prijeti se zapadu...

S druge strane, znas i sam kako je voditi posao u nereguliranim drzavama, poput SAD-a, Kanade, pa cak je i poznat slucaj Svedske koja je morala zakonom regulirati zakon o grarnji zbog Kamenjarka, izbjeglice iz yuge koji je odlucio bespravno graditi...

Ja sam uvijek za americanski stil: radi sto os, al mi porez plati...
Bio si, znas i sam...

Meni je ovdje zanimljiv pojam mentalnog sklopa protivljenja Uberu...

Dakle, kad 40% drzave gradi besprwvno, bez projekta i papira, ne izlazi se na ulice, jer posteni investitor krv pisa da bi legwlno izgradio.

Kad se ti bespravni objekti legaliziraju po dekretu drzave, opet svima svejedno.
Kad Banditos besplatno pokloni vodu xerutnini Zagreba, opet nema protesta na ulicama...

Ali Uber, pandan whatsup-a, ili emaila, dpd-a ili netflix-a, onda je to ogroman problem...

Usput budi receno, jel Netflix reguliran ZAMP-om?
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom