Pogledaj jedan post
Old 02.08.2011., 13:50   #1200
Prvo, zahvaljujem na temeljitom odgovoru=)

Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
oronazol nije kortić. slobodno koristi, ako bar malo pomaže. meni nije.
Tesko mi se vratit na njega jer rjesavao problem samo privremeno

Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
jesi siguran da je to na nozi seboreja?
nije baš uobičajeno mjesto.
mogla bi biti neka druga gljivica.
Vjerujem da nije gljivica jer dlaka uopce ne otpada a simptomi i izgled su gotovo identicni seboreji na glavi. Doktorica je takodjer rekla da moze biti vrsta seboreje prije nego gljivica, i sad cekam nalaze dermatologa - u sto se uopce ne pouzdajem.

Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
vidim, nema šta nisi probao.
kako stojiš s prehranom?
trebalo bi minimizirati namirnice koje su inače loše za gotovo sve ljude, posebno za ljude koji imaju problema s probavnim traktom, kožom i alergijama.
brašno, šećer i sl.

aha, vidim sad spominješ prehranu.
kako to misliš isključivo voćem i povrćem?! pa to znači da unašaš same šećere u organizam.
proteini? masnoće?
To znaci da sam iskljucivo na veganskoj prehrani, voce povrce- pa nije samo meso u masnoci i proteinima vec ga ima obilje u povrcu xD
No na stranu to, dakle, svi govore kako je potrebna redukcija prehrane, moja je odvec reducirana - s tim da trebam izbacit i secere, zacine, to mi je jasno. itd, poanta jest da sam sam smaknuo gotovo sve stvari koje mnogi ovdje navode, i sada me interesira postoji li neki preparat koji je nekome pomogao upravo za lijecenje seboreje iza usiju - ne na licu, jer s tim nemam problema.. Vecina postova je rasprava o seboreji na licu.

Ovdje se spominjala odlicna dermatologinja u Zgu i vise ne mogu naci taj post (
chiril is offline  
Odgovori s citatom