Pogledaj jedan post
Old 12.04.2012., 19:41   #75
Quote:
kardesh kaže: Pogledaj post
Evo samo da kažem da je maria montessori zakon

I nadam se da će reprizirati serijal jednom jer više od polovice nisam stigla pogledati.

I ne kužim po kojem su to točno principu izabrali baš ovih 13 žena.
Netko je spomenuo Oprah, Viviene Leigh, Marylin Monroe, dodala bih i princezu Dianu. Mislim one su također bile utjecajne bez obzira koliko su pridonijele društvu...
slažem se za Mariu i nju i Josephine bi i ja da radim dokumentarac o najmoćnijim ženama stavila
Opru ne volim ja osobno, ali svaka njoj čast što je tu di je
Lady Dianu definitvno, prije nju nego Grace Kelly
ali Marilyn ne bi, bezobzira što je sad ona nekakva pop ikona i možda čak najpoznatija plavuša
a Vivien jednostavno nema što raditi među najmoćnijim ženama svijeta, ok da je tema Zlatno doba Hollywooda, al ona je bila valjda najnesigurnija glumica koja se nije s nijednom neg kritikom znala nositi..svaka njoj čast za Scarlett i Blanche Dubois ali ako ćemo tako što ne bi dokumantarac bio Meryl Streep, Ingrid Bergman, i gomili drugih vrhunskih glumica?

edit : slažem se s @Špranja da ovo nisu pravi dokumentarci, nabace par slika iz života nekakvu pozadinu koja nema veze s osobom, i još cca 2 ljudi koji su poznavali dotičnu kažu nešto..ili čak ni to, nego neki koji cijene rad dotične..
ja nisam zadovoljna s ovim, moglo je to puno bolje
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 12.04.2012. at 19:56.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom