Pogledaj jedan post
Old 22.01.2011., 16:09   #483
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti zbilja misliš da obrezivanje ne boli? Jedan od živčanim završecima najbogatijih dijelova kože se ODREŽE, a ti misliš da to ništa ne boli? Odreži si komad tijela po izboru, nađi neki bezbolan, pa nam javi kako uopće nije boljelo. betyu je napisala da njenome penis nakon obrezivanja više nije bio osjetljiv kao prije, ništa im se ne uskraćuje? Stvarno?
..ajde nemoj dramatizirat...boli,normalno da boli al nije tako strasno...znam dosta muskaraca koji su obrezani od malena i jedno vrijeme uopce nisu bili svijesni da su obrezani...naime dok su bili klinci ta kozica ima je zarasla pa su im je odrezali..poslje usporedbom su skuzili da je kod njih to nesto drugacije ali se ne zale uopce...ako ti to ne zelis ne znaci da drugi ne zele..i ti ne mozes znat kako je to ako nisi sam obrezan...mozes samo zamisljat kao i ja..ali usporedivat musko i zensko obrezivanje nema nikakvoga smisla...googlaj malo pa ces vidijet...

..i u to moramo jos uracunat musku preosijetljivost na bol...neznam sto bi muskarci da trebaju rodit..
Lady_Storm is offline