Pogledaj jedan post
Old 20.04.2005., 12:15   #15
21.O , Hajduče poginut ću za te/ kao S.Radić za Hrvate/ Oj Dinamo hrvatske si krvi/ ko te jebe Hajduk bit će prvi/ Oj purgeri jabuke vam gorke/ Dalmatinci jebu vam djevojke!
22.O bijeli anđeli/ o bijeli anđeli/ o bijeli, bijeli anđeli/ najbolji ste najbolji!
23.I kad gube/ i kad tuku/ uvijek vjerni/ svom Hajduku/ Hajduk šampion…
24.Samo tebe volim ja/ samo tebe volim ja/ samo tvoju boju ljubim/ samo tvoje ime volim/ ti si moja sudbina!
25.I tada kad zvona utihnu/ i tada kad snovi nestanu/ Torcida stoji na sjeveru/ naše molitve ne prestaju/ ale forza Hajduče(*3) !
26.O, sveti Duje fala ti/ ča smo uvik sritni mi/ ljubav si nam da/ fala najlipša/ za našega Hajduka/ ale ale ale... ja te volim Hajduče!
27.Svetog Duje/ zvona/ zvone da pozdrave šampione/ ڑampione/ bijele/ boje prvaci su zemlje svoje!
28.Ja te volim/ ja te volim/ ja te volim Hajduče…
29.Torca e/ Torca o/ Torca voli samo Hajduk Spalato…
30.Bili su bili vrhovi planina…
31.Bez pinezi i rišpeta rodilo se dite puka iz jubavi iz dišpeta/ kontra mraku kontra sili nareslo je ka iz vode i trkalo do slobode/ drukali smo za Hajduka/ mladost starost ivot cili/ drukali smo za Hajduka/ pivajući naprid bili!
32.Malo suza iza suvih hridi/ mati čeka da se otac vrati/ umoran od puta ka i svi težaci/ već je vrime da se pođe spati/ A otac ka uvik po svome/ u konobu na kapljicu svrati/ pa zapiva onu pismu/ ča mu lipu mladost vrati/ Zapivajmo noćas u konobi/ nek se stare uspomene bude/ tuđi čovik nikad neće znati/ što to veže dalmatinske ljude/ zapivajmo noćas u konobi/ našoj srići dignut čemo čaše/ i onda kad ne bude nas bilo/ pivat će se pisme naše!
33.Rasti zemljo/ pukni stino/ kucaj srce/ materino/ šumi more/ suzo slana/ trajnaninaninana…
34.Na Poljudu/ na Poljudu/ sa one strane Marjana/ navijamo/navijamo za Hajduka!
35.I bez sudaca/ i bez miliona/ Dalmacija dobit će/ novog šampiona!
36.Volim te Hajduče/ ajmo do pobjede/ ajmo sad zajedno sve da ...,Torcida to smo mi/ nek znaju purgeri/...
37.Manistra usuvo i marihuana/ pivo,vino i drugi alkohol/ nama se èini/ da nismo normalni(*2)
38.Izađite na balkone/ pozdravite šampione/ Hajduk šampion/ Hajduk šampion!
39.Dalmatinac sam…
40.Dalmacijo/ moja ružo procvala…
s3v3n is offline