Pogledaj jedan post
Old 17.09.2006., 12:24   #4
Napisao si jako puno pitanja i detalja. Probati ću odgovoriti na njih, ali možda ne bi bilo loše da idući put u jednom postu staviš manje materijala.
Quote:
cici mici kaže:
btw, ascendent joj u vagi na 29°24`kak to onda tumačim? vaga ili škorpion?
Tako kao što si napisao. ASC je vaga, a prva kuća škorpion.
Quote:
s obzirom da je hrpetina planeta u kompozitu (sunce, venera, pluton, merkur) pozicionirana u 10. polju, vaga, postoji doza egzibicionizma, i guess. s druge strane tog stelija opozicioniran je mjesec u ovnu 4.kuća.
s kompozitom se ne snalazim najbolje. ne znam kaj znači ta opozicija.
Kompozit predstavlja vašu vezu, a ne vas. Stoga se on sasvim drugačije promatra i analizira. Kao zasebno tijelo.
U kompozitnom horoskopu veću važnost imaju planete. Točke čvorova, ASC, DSC, MC, i IC nemaju utjecaj na stvarne događaje u vezi, već vladari tih točaka.

Mjesec u kompozitnom horoskopu pokazuje količinu bliskosti u odnosu. Budući da kod vas on radi opoziciju s puno planeta i nalazi se u ovnu, može se zaključiti… da imate što za raditi po tom pitanju.
Quote:
Orbis venera u trigonu 4° - jel to bitno radi orbisa ili samo radi prirode?
I jedno i drugo.
Quote:
Njen mars u ovnu, 4°, 5. polje upada u moje 12.polje. hm, to bi bio onda i kvadrat s mojom venerom. kako s tim?
Loše.

Strasti i svađa neće uzfaliti. A možete se i fizički obračunavati.
Quote:
moj mjesecu njenu 4.
čitao sam na cafe astrology da položaj tuđeg mjeseca u 4. kući znači ... nešto kao doticaj sa dubokim osjećajima...
Da, vlasnik mjeseca koji je u njenoj 4. kući, instiktivno osjeća što se s drugom stranom događa. I izaziva puno zaštitničkih osjećaćića.

P.S. Nego, što znači kewl?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom