Pogledaj jedan post
Old 22.02.2017., 16:14   #16
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
E sad ste me u nasmijali i rasplakala.. S mobitela sam, pa da ne citiram krenut ću redom
Radim s ljudima i često se iznenade kad kažem da imam dvoje djece, često misle i da sam studentica, jer izgledam mlađe za svoje godine i sa linijom sam stvarno super. A i zna se desiti da me i puno i zgodniji muškarci (koje srećem na poslu) pozovu na cugu, ili slično.. Dakle moj fizički ogled ne bi smio biti pooblem
Što se tiče Mm ima 10 kg viška, ali takav je oduvijek, ali ima i dosta mišića jerpuno radi..
O nedostatku Testosterona sam i ja razmišljala, ali da bi on nešto poduzeti ja bih morala već biti s koferima u ruci da bi se on pokrenut, a i tada bi to bilo uputno.
Ja bih bila sretan kad bi on rekao da nema želju za seksom, i kad bi mi rekao da to prihvatim ili ne prihvatim.
Možda ja nisam dobro objasnila ili neki nisu shvatili - ja želim prije svega da on prihvati da ima problem, a ne da krene u napad na mene i to još sa bizarnim razlozima, pa ćemo onda vidjeti što ćemo dalje



Mene boli, ali stvarno boli što on to sve okrene protiv mene, a argumentima, da je meni do seksa, a npr. imamo računa koje moramo platiti, ili šta ja mislim da se drugi ljudi više seksa ju?!

On ima 36 ja 30godina
Šteta...u tako lijepim ste godinama, a on šteka.
Nekako mi se čini da to priznanje od njega nećeš dobiti. Ili ćeš se pomiriti sa takvim životom, ili ćeš krenuti dalje. I da možeš mu slobodno pokazati ovu temu..ne, njegovo poimanje dovoljnog sexa nije ni najmanje normalno u ovim godinama. Šteta.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom