Pogledaj jedan post
Old 29.04.2017., 22:01   #9
Hvala svima na komentarima.

Možda se dobije dojam da je ona loša osoba, da me ne bi krivo protumačili, mislim da je jako dobra, ali eto, ne znam zašto se ponaša tako kako se ponaša. Danas sam joj sve rekao što mislim jer stvarno ne znam šta da radim s njom, plakala je, ispričava se što me povrijedila, ali tvrdi da misli da se ja nemam pravo ljutiti na nju zbog gore navedenih stvari a mislim da sam u pravu, jer gdje je poštovanje prema svom sadašnjem dečku ako se ideš javljati bivšem? al nije to jedini problem, totalno se ponaša ko da ne postojim u zadnje vrijeme.

K H S - puno hvala, znam, lakše reći nego učiniti, ali si u pravu, kao i ostali, znam to, ali opet, donedavno kad sam bio s njom odmarao sam dušu, da se tako izrazim, pogotovo kad mi se uselila, jer sam živio sam, stvarno sam uživao s njom, i žao mi je jer to mora završiti, a s moje strane je sve ostalo isto kao i u početku, grozno je kad se osoba s kojom provodiš dane, dijeliš dobro i zlo - promjeni.

MrDeadpool - imam puno poznanika, ali jednog pravog prijatelja, kojem mogu sve reći, kao brat mi je. savjetovao mi je isto to, jer je i on sam bio u istoj situaciji, da se maknem od nje i da ću s vremenom zaboraviti, ali uvijek postoji nada da će se promjeniti trenutna veza na bolje.

i svi ostali, hvala puno, i imam 24 godine, znam da sam mlad i da se ne bi trebao toliko uzrujavati, ali smeta mi to što nekom dam sve od sebe i nekoliko godina života, i da dobijem veliko ništa zauzvrat.
mario234 is offline  
Odgovori s citatom