Pogledaj jedan post
Old 26.05.2017., 12:51   #14
Quote:
Vaill kaže: Pogledaj post
Jesi li namjerno preskočio dio da smo na probu menija išli s mesojedima koji su se ubili u hrani? To što nema mesa ne znači da nije fino ili da je nezasitno ili koju već ideju imate u glavi. Također, znam 100% da neće tako pričati jer sam i ja bila na svadbi istim ljudima i nisam imala poseban vege meni nego sam jela salatu i krumpir, i nisam nijednu lošu riječ rekla o tim svadbama, dapače, bilo mi je super i bilo mi je drago što sam sudjelovala u danu koji je poseban za njih. ako netko dolazi na moju svadbu iz drugog razloga, ne mora dolaziti




pa napisala sam za kompromis... meni kompromis nije da se nađemo na pola puta pa da su oboje nezadovoljni, nego izaći u susret ovisno o tome što je kome bitnije... isprobano, funkcionira a u ovoj temi mislim da je njeno stajalište ipak znatno dublje od njegovog.




Nisam rekla da gosti nisu važni nego da ne bi trebali raditi stvari koje ne želimo samo zbog gostiju... postoji velika razlika, nemoj umetati stvari koje nisam rekla




Kao što sam rekla, meni se čini da on nju baš ne razumije (jer imam dojam da smatram da je njeno inzistiranje na hrani čisti odabir menija a zanemaruje konflikt u njenoj glavi kad bi za svoju svadbu zaklala par životinja) i ne poštuje (jer je već u prvom redu predstavio njeno vegetarijanstvo kao nešto što se tolerira a ne nešto što je njoj bitno) .. to može i ne mora biti istina ali je moj dojam, valjda forum tome služi? ili vi smijete zaključiti da je žena militantna a ja ne smijem reći svoj dojam?
Ona onda zanemaruje konflikt u njegovoj glavi koji ima radi sela.

Ako mozes ti davati glupe komentare, onda mogu i ja. [emoji14]
Flat is offline