Pogledaj jedan post
Old 26.05.2017., 12:58   #18
Quote:
1Zupanjac kaže: Pogledaj post
Za Vaill

Pa normalno da sam ju prihvatio takvu. Gdje sam ja rekao da je lose ?? Meni smeta sto ona mene nije prihvatila kao svejeda, to znaci totalno nepostivanje mene kao osobe.


I trebao bi postati vegetarijanac kao i ona ahahaha


Pa to sto si rekla je diktatorski, mozes pruziti ruku Korejskom vodji.
Sto bi ja trebao nametati stav svojem najboljem prijatelju i svim ostalima JEDITI VEGANSKO. Svi koji jedu meso ce zavrsiti u paklu
Ok, sorry ako sam krivo shvatila ali meni je to "prihvatio sam ju" zvučalo kao da ima neku ozbiljnu manu koju si ti velikodušno prihvatio

Nisam rekla da bi trebao postati vegetarijanac, dapače, mislim da nije fer što te forsira u to a s druge strane mislim da nije fer da se ti ne potrudiš razmisliti zašto ne želi kuhati meso.

A ne vidim kako je odabir menija na svojoj svadbi nametanje drugima... pa ono, neki ljudi odabiru riblje menije na svadbi, neki klasične, neki imaju one egzotične gdje dobiješ na tanjuru dovoljno da ogladniš za pola sata itd. to je sastavni dio svadbe i biraju ga mladenci. Neće tvoji prijatelji ni ostati gladni ni umrijeti ako vi sami odabere meni i ako oni jednu večer jedu bezmesno. Ljudi poprilično često jedu vegetarijansku i vegansku hranu i bude im super samo ne razmišljaju o tome kao vege hrani.
Vaill is offline