Tema: Herbafast
Pogledaj jedan post
Old 19.05.2009., 13:33   #7
bok cure, evo da podjelim sa vama iskustvo sa herbafastom prije dvije godine. imala sam viška cca 6 kg, i odlučila sam se na herbafast (vidjela na reklamama, tada je bio jeftiniji nekih 60-ak kuna) za brz gubitak kilograma je odličan, da bi riječi rekla. u početku sve super manje jedeš, puno vode piješ, lakše se osjećaš, naravno gubiš kilograme (ja sam izgubila 5 kg) ali kada staneš sa tim jer shvatiš da mjesečno potrošiš na to jako puno, sve ti se vrati. pa tako i meni, vremenom je poskupio, nisam mogla mjesečno na to izdvajati 50 eura i prestala sam piti, ali sam si uskladila ishranu, treniram i sasvim sam zadovoljna...sad si radije kupim krpice za te novce. dakle ako imate novaca za priuštit si što da ne, ali misli da je pametnije i dugotrajnije rješenje uskladiti ishranu, baviti se sportom i rezultati će doći, ne brzo kao sa HF ali će doći, pri tom su zdraviji, i nema vraćanja na staro ako se pridržavate...iii da 50 eura mjesečno više u džepi, zar to nije sjajno nadams e da sam bar malo pomogla...pozzzić
bjeskvica is offline  
Odgovori s citatom