Pogledaj jedan post
Old 09.05.2010., 05:02   #18
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
1) Za muškarca: - je samo je sklonost ženama prirodna. A njegova seksualna sklonost drugim stvorenjima (muškarcima, kozama, tikvama, kokošima...) - je protuprirodna, jer priroda je stvorila muško i žensko kao par (pasuju jedno drugom svojim tijelima).

2) Za ženu - je samo je sklonost muškarcima prirodna! A njena seksualna sklonost drugim stvorenjima (ženama, konjima, bananama, psima...) - je protuprirodna, jer priroda je stvorila muško i žensko kao par (pasuju jedno drugom svojim tijelima).
To je primjer kako moralnog i dobrog čuvjeka religija pretvori, po nekim pitanjima, u negatora ljudskosti nekim ljudima tj. da su nesposobni za ljubav. Pa njihove osjećaje i intimne odnose uspoređuje s odnosom s bananom, kokošima i psima.
Ček malo... Da li vidiš da sam u oba slučaja napisao na kraju svakog primjera, sljedeće: "jer priroda je stvorila muško i žensko kao par (pasuju jedno drugom svojim tijelima).". To je argument, kužiš nepoznati? Pozivam se na prirodu koja je to tako ostavila. Koja nas je podijelila na parove. Muškarac ima penis a žena vaginu. Jedno je za drugo, tako je zacrtano. Takvi smo stvoreni. To jasan prirodni imperativ, i sve izvan toga jeste protuprirodnost. Uostalom, da se ne ponavljam... sve sam rekao ovdje i mnogo argumenata sam dao, pa se na njih osvrni, a ne da me osuđuješ kao osobu.

Nepoznati, ja sam iznio SVOJE MIŠLJENJE. I ja sam za svoje mišljenje dao argumente - zašto tako smatram. Ja nisam forumaše osobno napadao, niti analizirao. A ti ničim nisi argumentirao gdje ja griješim, samo ocjenjuješ da sam "negator ljudskosti komoseksualcima". Gdje sam ja napisao, molim te, da oni nisu ljudi ili im negirao ljudskost?! Osim toga napisao si neistinu, ja nisam napisao "da su homoseksualci nesposobni za ljubav", nego si to tako izvukao. Ja znam da se dva muškarca i žene mogu međusobno voljeti. Tako i ti i ja također možemo voljeti svojeg prijatelja (kao što volimo oca, majku, brata..). Sve ljude i inače treba voljeti. Ali ne možemo sa prijateljem ulaziti u protuprirodni odnos, jer to je jednostavno protuprirodno. Da se ne bih ponavljao, ja sam ovdje napisao zašto je to protuprirodno. Dao sam veoma čvrste argumente za svoja stajališta, i pokušaj se na njih usredotočiti pa napiši gdje sam pogriješio i što je u argumentaciji loše.

I samo na kraju da dodam da je jako nekorektno ono što si napisao da je RELIGIJA kriva za moje stavove. Znam x ljudi koji nisu religiozni pa jednako smatraju da je homoseksualnost protuprirodna. Tako da to ipak nema veze sa nekom religijom. I povrijeđen sam što si napisao da me religija "pretvorila"... Taj izraz PRETVORILA... to je bilo jako grubo. Veoma sam povrijeđen zbog toga! Pozdrav
Shady is offline