Pogledaj jedan post
Old 29.11.2012., 16:46   #16
Quote:
alondra kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Pokušat ću opisati svoj problem, nadam se da će mi netko reći koju riječ utjehe jer se jako bojim...

Sve je počelo za vrijeme spolnog odnosa, kad sam počela osjećati nekakav pritisak na debelo crijevo... Mislila sam da je to zbog toga neredovite stolice, međutim, situacija se nije ništa popravila ni poslije.
Nekoliko dana poslije toga, osjetila sam jaku bol prilikom sjedanja, baš me presjeklo, a onda se počela javljati i neka tekućina iz debelog crijeva i u to u velikim količinama (prozirna, vodenasta)...

Stolica je inače više-manje sad normalna, nema krvi ili tako nečega, ali i dalje osjećam pritisak i neugodnu bol kad sjedim; također me boli i područje trtice.
Bila sam na digitalnorektalnom pregledu i tamo mi je doktor rekao da je sve ok, sad sam naručena na rektoskopiju, ali užasno paničarim dok čekam, zato sam i došla tu...

Danas sam bila i kod ginekologa; s ginekološke strane je sve ok, ali opet sam za vrijeme pregleda osjećala taj užasan pritisak...

Ima netko ideju što bi to moglo biti?
Nemože se napamet odg. nakon rektkoskopije a pp i kolonoskpije će se više znati,mala je mogućnost da se radi o nečem ozbiljnom.

Quote:
Navi kaže: Pogledaj post
Moja ti je preporuka da odeš izvadit krv i napraviš pretragu na tumorske biljege.Nesto slično sam imao i završio sam na operaciji debelog crjeva.Daj Bože da nije ništa.
Od tm. markera neće biti skoro nikakve koristi
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom