Tema: Napad psa
Pogledaj jedan post
Old 24.02.2011., 15:39   #19
ARVENA o cem ti pricas???
cek sad mi (JA) tu ispadam ko neki mrzitelj zivotinja i psa??? pa sve bi dao za svog psa...
jel mene zbilja treba pola falit, sta trebam ostat bez noge il ruke pa da bi se to tretiralo ko napad na mene?!
taj pas je napao svih oko sebe, na mene je krenuo i krenuo me ugrist za nogu, srecom nekak sam se izmaknuo pa me samo zakacio po trapkama i imam ogrebotinu, udario sam ga pa se dao na mog psa... i sad da ja tom psu idem pomoc il da ga zalim?!
mislim znam i ja da nije pas kriv koliko gazda, ako ga vec odgoji tako da ga nepusta iz boxa i da bude SAMO cuvar, pa onda nek ga i drzi u boxu, nemozes ti njega nakon 8 godina pustit da se seta ulicom! i kako se tom psu vise pomogne? kad mu se nitko ne smije ni priblizit?
kazes da nema vet troskova??? naravno da ih ima, 2 dana sam s psom isao kod vet i jos pije antibiotike 2 put dnevno!
stavio bi slike od psa tu da ga vidis al neznam kako, tj kaze mi da je prevelika slika, a nemogu je toliko smanjit da se normalno vidi, il neznam kako

GIRLING sta ti je trebalo za odvjetnika? vidim da ej slican slucaj, i mene je dakle zakacio al srecom nis strasno!
ja imam dakle zapisnik od policije, zapisnik od vet di sam psa vodio i zapisnik iz hitne di sam ja otisao... jel treba jos nesto?

metropolitan - ma nisi me shvatila, slazem se ja s tobom da nije pas jedini krivac, tj pas je takav postao zbog gazde!
al ti mislis da pas zna da je to sta je napravio da je krivo? sta da mu ja napravim? (inace koliko ja znam tom psu to nije prvi napad)
i svatko odgovara za svog psa naravno, pa moj je miroljubiv al opet nikad ga ne pustam bez nadzora! svasta se moze dogodit...
kazes da je tvoj muz odlazio vlasnicima? to sam i ja mislio, da! al sta, dodjem tamo, polomim budalu i onda jos on mene tuzi? jer bi, jer je kreten kojeg ni rodjena majka ne voli!

Zadnje uređivanje Katrin : 24.02.2011. at 16:00.
kkrriiss is offline  
Odgovori s citatom