Pogledaj jedan post
Old 16.05.2006., 14:01   #15
Uglavnom vrag mi nije dao mira pa sam pošao kod doktorice koja me poslala da pregledam kompletnu krvnu sliku...Inače kad sam imao problema s disanjem bolilo me malo u području prsa pa sam mislio da nije možda srce, otišao sa kardiologu i on je reko da mi je sa srcem sve u redu i da ne trebam brinut...
Uglavnom vadio sam krv i sve je u redu osim jetre...
Rekla mi je doktorica da ponovim opet vađenje krvi i ovajh put su nalazi za jetru bili bolji ali ne još sasvim kakvi bi trebali pa sam se pobojao da nije slučajno hepatitis ali je doktorica rekla da vjerovatno nije jer bi mi na papiru e sad je li Asj ili tako nešto što je meni prvi put bilo 60 sad mi je bilo 49 i rekla je da je hepatitis da bi mi to raslo a ne padalo....Uf pao mi je kamen sa srca iako sam još u panici...Trebam i sljedeći tjedan poć na ultrazvuk pa ću bit pametniji...Uglavnom još imam malu bol u prsima i malo teže dišem ali dosta bolje nego prethodni tjedan...Kaže doktorica opće prakse da nije alergija iako je li moguće slabije disanje ako čovjek ima alergiju iako je ja do sada nikad nisam imao....
Hvala na bilo kakvim odgovorima
lolo is offline  
Odgovori s citatom