Pogledaj jedan post
Old 30.08.2014., 15:07   #41
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
Ma dajte šta vam je, pa to je totalno neisplativo i nema smisla.. Plaćati unaprijed, pa onda još poštarinu za slanje unutar HR. Na kraju od provizije i zarade ne ostaje ništa..

@soul-mate: neko je linkao tu haljinu sa stranice banggod i tu su BAŠ te slike skuplje verzije. A čini mi se da ju je i Lucija Kontić na svom blogu nosila i stavila baš link sa banggood.com. Iako, sad je rasprodana na toj stranici...
slažem se s tobom. jedino mislim da ima možda neki dogovor sa sellerima s tog sitea, pa da njoj možda i šalju al tko će znati. velim samo da mi je prjiateljica koja tamo živi prepoznala sve stvari s te stranice. a ona nije ni znala za šaptačicu, čitala je neki članak kak ju kao hvale kak je povoljna, pa išla vidjet koji je to vrag i ostala bez teksta kad je vidjela da sandale, koje je ona platila 4 dolara, ova prodaje 3x skuplje, a naručila ih je bila s te stranice.
naravno, svi ti kinezi imaju istu robu. i vjerujem da se isti selleri, s te stranice, nalaze i na ebayju i alliexju. a i ak ne, svi oni imaju istu robu.

nego, ja sam stalno na forumu i nisam nikad vidjela da je itko stavio link.

@leda99 - tenks, vidjela sam ju i ja na ebayju tad kad smo ju tražile
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom