Tema: UGG boots #2
Pogledaj jedan post
Old 23.01.2017., 10:33   #54
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Ja sam oba para uzela manji broj i jos su mi se opustile...probala sam jedne u ducanu nekidan taj isti broj i bile su mi opet onako komodne...ali da uzmem jos 1 broj manje vidio bi mi se palac imam osjecaj tako da ne bih sigurno dva broja manje...znaci ove nove su glomaznije na izgled...to mi isto ne odgovara jel ionako imam veliku nogu i gledam uzet mini model a one ionako izgledaju vece...sad sam opet u problemima [emoji38]
Ma gle, ovo glomaznije je možda u mojoj glavi jer sam ja opsjednuta time da da mi sve izgleda kao peraje na nogama, a zapravo imam jako malu nogu u odnosu na visinu... jbg. malo sam blesava po tom pitanju...

Ove crne Bailey Bow sam vidjela na curi u gradu i savršeno joj stoje, a ja sam sebe uvjerila da su mi glomazne, a zapravo vjerojatno nisu...
Moj savjet je da uzmeš broj koji si i ranije uzimala, ne kuži se nešto previše razlika, a i dalje su jednako udobne i tople kao i do sada...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom