Pogledaj jedan post
Old 03.01.2009., 23:47   #16
Molim fino, Boutique Jakuševac je jako zgodno mesto, nema kaj nema, a ima tak skupih stvari po jadnoj cijeni, samo moraš prepoznati. Fino lepo ima i skupljih stvari nego u dućanima. Kompa kupil prerađenu pipu, ono, miješalicu za vodu, za 8 banki i šljaka 10 godina. Ja sam kupila (psovka) od slovencih jednu u Elektroprometu (sad bum pak karton zaradila?!) za 610 kuna, krepala je točno dan iza važenja reklamacije. Ipak bum im napisala pisamce, samo kad kupim boju za printer, ako kupim, skupo je! Oću reći, ne znam zakaj buju/bi nam zgasili Hrelić, smeće je smeće, a buvljak je buvljak, a i klopa je dobra, mada smo klinci i ja još na lepinjama (kakav standard takva klopa). Ko se ruga, pa Pokosica je nekidan tam kupila kiklju za nastup a prije par godina nas je hitala u bad mood kad je pokazivala sandale za 2,5 milje, kolka je bila moja plaća. A kad je Mišo Kovač kupoval tam odijela pred puuuno godina to mi je bilo normalno, jer je imal familiju i zakaj čovek ne bi kupil odijelo, taj se bar nije da ne velim kaj da kupuje cipele za dve SSS plaće. Pa i on je SSS. A ko zna kaj je Vlatka. Nije ni važno, ima haljinu iz butika jakupilaveć!
__________________
---------------------------------------------------
Razlikuj se od mase i bit ćeš kamenovan.
sekasmith is offline  
Odgovori s citatom