Pogledaj jedan post
Old 07.01.2008., 16:51   #19
Quote:
Happily kaže: Pogledaj post
To sam i ja mislila da je višesatni posao, ali kada se ispraksiraš, jedino što ti oduzme vrijeme je pola sata koliko se odmara tijesto, a razvučeš ga začas..
No, dobro, najlakše je "pametovati" (što ja sada radim ), a uostalom, nisu svi za sve..nekom ide od ruke ono što drugom ne i obrnuto!
Hm, to sad ovisi od toga za koliko ljudi kuhaš, ja npr. sada za šestero pa mi ipak treba malo više vremena iz prostog razloga što bih morala napraviti puuuno kora. Dok nas je bilo samo dvoje, i ja sam isključivo sama rastezala kore i pekla svaki dan domaći kruh... i uzmimo u obzir da u to vrijeme nisam radila...
A i to je istina da svi ne uživamo u istim stvarima, što je i dobro jer da smo svi isti svijet bi bio jedno jako dosadno mjesto.

Inače, kako sada nemam baš vremena za rastezanje kora, kupim gotove, ali iskreno nemam pojma koje su, samo znam da nikada ne uzmem Ledo smrznute niti Tenine. Kruh mi je brži za napraviti pa ga često napravim za večeru
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
— Robert A. Heinlein
"If there's no game, isn't winning a pretty meaningless concept?" - Ivan Vorpatril
vorbore is offline  
Odgovori s citatom