Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 17:27   #747
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Reemcp, budemo se dogovorili. Da, Ludens. Imam puno brojeva + specijali. A niti ne znam zašto sam ih kupovao. Imam one gigante Bleka koji su zadržavali najbolje brojeve Bleka. Tek poslije vidim da mi ne sjedaju više. Mark mi je bio bolji.
Specijale od Bleka sam uspio sve skupiti, svih 7 komada jedino mi fale ti brojevi što sam naveo na prethodnoj stranici. A i prilikom skupljanja specijala sam se zeznuo pa kupio jedan Blekov specijal (sa crvenim hrbatom) koji je zapravo lažni specijal, u njemu su priče iz redovne serije nisam tada imao popis uz sebe pa nisam provjerio naslove.

Imam i ja te A4 formata od Porina (ako si na te mislio), neke imam takve od Marka pa i Mikija.

Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Nathan Never što imam, dio sam poklonio kolekcionaru. Ostatak ću vidjeti. Nema smisla skupljati kad su prešli na tvrđa izdanja.
Mali rendžer imam nekoliko prvih brojeva kao i kapetan Miki. Spremljeni u ormar.
Tex, eh, te brojeve mogu popuniti, ali sumnjam.
Za Dylan Doga ću se potruditi. Na kraju imam 120 brojeva.
Ionako sad gledam, fali mi zagor almanah 12 i fanta chico. Fanta chico sam vidio u kompletu na kiosku.
Imam i mister No. To bi najviše htio kompletirati, ali zadovoljiti ću se skenovima.
Baš zajeb, bio sam na interliberu, ali neka...
Mister No (SD i SA), Tex (SD i LU) i Miki (LU) mi ne fali puno da kompletiram. Od Bleka tih 20 kom. i Marka isto nekih 20 kom. Dosta sam ove godine potrošio love da to sve skupim, ali nije mi uopće žao. Polako privodim to kraju i puno će biti financijski lakše kad se budu samo pratila ova najnovija izdanja što izlaze na kiosku, kad nisi u zaostatku.

Dylan Doga sam razmišljao da skupljam, ali se još premišljam. Extra i redovni Dylan Dog, jel svaki strip priča za sebe? Mislim, nema ono na kraju nastavlja se (kao u Zagoru ili Texu)? Pa da u idućem stripu saznamo kraj.

PS. imam i ja Gordon Linka doma, 1 i 2 samo a i nešto Nick Raidera te Martya Misteriju.

Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Zagor kolekcija je posložena.
Svaka čast

Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Da, sve knjige su od Ludensa koje sam kupio. Znači to su zapravo Extra Zagori?
decec, Ludens biblioteka (crno/bijelo) i Libellus biblioteka (u boji) su oboje krenuli kronološki sa pričama otpočetka

Tako da tih 10 knjiga Ludensa obuhvaća kronološki epizode od Extra 31: Zasjeda u šumi pa do Extra 80: Neman iz lagune, znači nekih 50 stripova u tih 10 knjiga. A ne znam jesi vidio da smo komentirali na prethodnoj stranici (post #731), izašla ti je i friško prošli tjedan 11. knjiga po redu, imaš je već u SNK u ponudi:

https://www.stripovi.hr/detalji_proi...ne-korice.aspx



Dobro izdanje, samo ritam izlaženja spor..

Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Antarktika mi je super, već sam komentirao da su ove novije epizode složenije i s više teksta, a to mi je baš super. Malo mi je dosadno kad je sve jednostavno, kao da listam slikovnicu.
Ja bih se isto složio s tobom, to mi uopće ne smeta a inače sporo čitam namjerno jer volim što više uživat u crtežu, pogotovo kad je nekakav krajolik u pozadini.

Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Jel Ludens i Strip Agent su sad zajednička firma ili su samo prodavali njihova izdanja?
Kako su dečki već napisali, dvije različite firme, ali isti direktor - Bernard znači, da je u onom paviljonu na onom ogromnom štandu Strip Agenta, na onoj rotirajućoj reklami pisalo Ludens, ista količina i sadržaj stripova bi bio na štandu

Mislim da je SA osnovan 93', a Ludens 2000.-te, ali imaju istu adresu.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom