Pogledaj jedan post
Old 18.11.2017., 08:07   #3820
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
To mozda ako ti dodje inkasator debil, ali inace naplacuju ako imas racunalo jer se njihovi programi mogu pratit putem interneta. Znaci nemam karticu nije dovoljno dobro. Jedino mu mozes probat prodat da nemas ni internet.
Dovoljno je dobro. Onaj tko ima uređaj koji hvata signal koji prenosi OiV spada u pretplatnike, sve što je na internetu ne. Spika imaš računalo, imaš mobitel pa si obveznik plaćanja pristojbe je hvatanje na blef ljudi koji onda u neznanju potpisuju i ulaze u njihov mlin za isisavanje novaca. Bilo je njih više, drugi htio prodati spiku sa mobitelom sa kojim sam kao obveznik plaćanja pristojbe, kažem nisam jer moj mobitel nema aplikaciju za slušanje radijskog programa, pa nema veze svjejedno blablabla, ja kažem evo tu je mobitel uključete mi radio pa ga nije ni htio uzeti u ruke, hvala lijepo i doviđenja.

Ništa ne potpisivati, nikoga ne puštati unutra ni pod razno, ako inkasator falsificira potpis žalba odmah.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom