Pogledaj jedan post
Old 22.12.2006., 23:21   #41
Quote:
geza kaže:
Ti se sramotiš, a ne ja. Ti nemaš pojma što je znanost čim pišeš to što pišeš.
Nisam uopće spomenuo ćulnu, ili imaginativnu znanost, veća smo egzaktnu i objektivni, koje su za tvoj mozgić nešto nepojmljivo i nezamislivo. A da ti " namjestim " Paulija, ti bi u STAROM STLU BLEFERA napiaso da je Pauli neznalica, a ti jedini veliki znalac, koji prema postiovima koje si do sada napiaso nemaš pojma o predmetu teme i govora, a kamo li da bi znao što je znanost, kada je poćela i koja joj je smisao i svraha?
Geza moj text je bio prijevod iz enciklopedije,... dakle ako ja neznam ljudi koji pisu enciklopediju neznaju isto,....
Kao sto sam prije napisao,.. znanstvenu metodu koristim svaki dan na poslu, ali isto tako redovno idem u crkvu i proucavam bibliju,... neznam kako me to cini nekompetentnim za ovu temu
Moj mozgic ima 3x za redom na Mensi rezultat ekvivalentnih IQ150 (145,150, 147) na racun koje sam dosao u sjevernu ameriku,..
Dakle ostavi se frustracija i ponavljanja ti neznas a ja znam u 10 od 11 recenica,.. nego pocni odgovarati na pitanja,...
dakle odakle si izvukao podjelu znanosti koju si nam predocio prije par postova?
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom