Pogledaj jedan post
Old 12.10.2007., 13:01   #17
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
O cemu se radi: Ja ovdje iznosim neke temeljne principe odredjenog polozaja Mjeseca u natalu. Oni se uvijek barem malo modificiraju, nadopunjuju itd. ovisno o drugim faktorima u natalnoj karti, ali su isto tako uvijek polazna tocka. Buduci je ovo topic o Mjesecu, pisem iskljucivo ono usko vezano uz isti. Za potpuno tumacenje odredjenog polozaja Mjeseca, potrebno je pogledati cijelu kartu, sve ostale pojedinosti vezane uz taj Mjesec, zatim jos ukljuciti intuiciju i maleni, ali neizostavni faktor "iznenadjenja".

S.C. to što si napisala meni je apsolutno jasno, zato i nisam htjela ići trančirati cijeli post o lavovskom mjesecu, ili o onom u vodenjaku (pošto su mi to za sada dva najbiliža primjera)
upravo zato što je to samo mali djelić natalne karte
jer ako netko s mjesecom u lavu ima više aspekata koji ga ne čine 'drama queenom' onda ipak neće biti toliki histerik (osim u pms-u ali mislim da to ide za mjesec u svim znakovima )

osim toga moram priznati da mi je bio i mali bed da sad jedino baš ja idem u detalje čeprkati po značenju svog mjeseca, jel ipak je u lavu i sve to, a nitko drugi ništa nije napisao

ma šalim se, samo tako dalje, postovi su odlični
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom