Pogledaj jedan post
Old 02.05.2011., 21:33   #13
Quote:
Zzbunjeni kaže: Pogledaj post
ti se meni cinis ovak malo nervozna
kažu da čaj od kamilice ujutro umirujuće za živce djeluje


a cekaj sta ti oces tocno,zas ti je bitno da on prihvati ispriku,da moš mirno spavat?jel o tom cijela prica?...sta nikad nisi vidjela da se neki ljude
ne podnose

cuo sam da se ljudi posvadjaju i vise nikad ne pricaju a ti se cudis sto ti ispriku ne prihvati
Lijepo sam objasnila.
Nervozna? haha...jel to dojam stečen na temelju uskličnika?...
Zvučiš mi nezrelo i zbunjeno.

Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Ono što pijan govori, trijezan misli. To je istina.
Pouka - nemoj piti ili budi iskrena i to se ne može dogoditi.
Ja sam na tvojoj strani, s tom razlikom da sam ja uvijek i sa svakim otvorena i ne može mi se dogoditi da mi u alkoholu nešto omakne. Da bi toj osobi bilo manje bolno to što je čula od tebe, možda si trebala reći to isto u nekoj normalnoj konverzaciji. Ovako se stječe drugačiji dojam. Mada je rezultat isti, rekla si istinu. Ili svoje mišljenje, koje toj osobi može biti važno i ne mora. Iz tog razloga ne razumijem zšto se ljudi vrijeđaju kada umjesto hvalospjeva čuju i onu drugu stranu.

Kad bi svi bili iskreni i otvoreni, tj. pošteni, manje bi zla bilo.
Većina ne može podnijeti istinu, upravo zbog samoveličine.
Danas se diplomacija, tj. govor u rukavicama veliča do nebesa. A iza leđa....znamo šta se dogodi.
Da se razumijemo, nije potrebno vrijeđati ljude. Ali je pomalo tužno gledati mnoge kako žive u uvjerenju da su direktori svemira.
Trebala sam mu to reći jedan na jedan, ali eto...dogodilo se da sam bila previše temperamentna, izritirana situacijom (kako glumi nekog dobricu i pamtenjakovića....pa sam eto prekardašila. Ali isprika je išla jer je on bliska osoba meni bliske osobe. Radi sebe i nje sam to učinila.)

Teško je govoriti istinu jer svi vole riječi sa šećerom! Ja nisam takva...ne znam je li nažalost ili na sreću u ovakvom svijetu...


Pitanje još uvijek stoji: zašto ljudi ne mogu oprostiti? (nevezano za ovog tipa)


Btw: odvojila sam se od tog društva, i da...ne pijem više u blizini ljudi koje ne podnosim.......da ne bi bilo da ponavljam grešku...


Hvala! Najkvalitetniji odgovor!
__________________
Hot Iced Steamed Chocolate Vanilla Caramel Dark Latte Mocha Frappuccino Cappuccino Macchiato Coffee, Double or Triple (not sure) and extra Whipped Cream Syrup, make it all Decaf, ...yeah...thanks...
silly_lovefool is offline  
Odgovori s citatom