Pogledaj jedan post
Old 29.09.2009., 01:13   #70
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Isto pitanje kao i za Muhica,ali samo se odnosi na VB-e...

Kada već tako gorljivo nešto tvrdite...
Poslijednje što se sjećam je bilo baljezganje Jonathana Rossa i Russella Branda:
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...r-culture.html

Obojica su bili suspendirani.Ross se kasnije vratio.

Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
A Vi ste gospodine???

S obzirom na Vaš dubokoumni post vjerovatno ste me zamjenili sa osobom s kojom redovito pasete ovce skup!
Ja sam vam glavni junak romana: Sanjaju li androidi električne ovce ?

Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
Potpuno se slazem s tobom. Ako je gospodin Filipovic imao sto reci za nesto sto nije povezano za svoj program i za sto nije placen da spomene, onda je trebao na svoje privatno vrijeme pozvat mediju i reci svoje o tome.


Quote:
Dejan3 kaže: Pogledaj post
Pa i nismo svi Tarik Filipović jer nemamo svi njegovu plaću.
Naravno. Lako se pravit' frajer kada imaš i ofce i novce.

Quote:
vita_jela kaže: Pogledaj post
kod nas se političari prikazuju kao estrada- milinović u toplesu, gdje tko ljetuje, sve je to veliki cirkus. nije onda čudno, što je on pobrkao lončiće i (zlo)upotrijebio svoju poziciju.
i što ako si je bar nakratko umislio da će ukazati na nešto, razotkriti neku nepravdu? što je to vama svima toliko mrsko? nije da se pravio pametan oko integralnog računa, očito se s tim negdje susreo- kao estradna osoba sudjelovao je u dosta tih humanitarnih akcija i za njih nije bio plaćen, ali vidi se nije ni otišlo u prave svrhe, možda je samo ljut što i njemu nisu dali dio? možda se fakat sakrio iza heroizma, a zapravo ga boli što njemu nitko niš nije dao i što je odradio besplatno. ali meni je svejedno to sve ogroman cirkus, i "svemogući" voditelji i lažne humanitarne akcije, i imena voditelja milijunaša u UK i SADu i profesionalizam voditelja kvizova i sva ta sranja.

to da u takvom "zabavnom" sadržaju nema mjesta ozbiljnim temama, može biti razlog za otkaz. i neka ga dobije. jer to nije tema za kviz. ako je toga bio svjestan hrabro- ako nije misleći da to može- umišljeno. ali da je loše da je to spomenuto- nije.
Bravo!

Zadnje uređivanje Cika Strile : 29.09.2009. at 07:42.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom