Pogledaj jedan post
Old 26.10.2009., 10:52   #12
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Da, najviše volim tu njihovu kolegijalnost
Ne daj se ni slučajno zastrašit, jer osim što si u pravu, nemože bilježnica samo tako provesti ovrhu nad tvojim prihodima jer je ona to tak odlučila
Koliko ja vidim to je čisto hvatanje na galamu. Ti jednostavno to nemoj platiti i reci joj da ak misli da ima osnovu nek da to na sud, pa ćeš vidjet kako će promjeniti priču.

A btw- reci ti da možeš i ti njoj malo zagorčat život... za te ti stvari gospodarska komora ima sudove časti.
I za divno čudo funkcioniraju
Hvala na podršci...

Ipak, već jesam "zastrašena", budući da mi ovrhom ne prijeti susjed Pero ili netko neutralan, već "stručnjak" iz sustava, koji valjda bolje od mene poznaje zakone i pravilnike - tako da, ako postoji konsenzus oko tumačenja one gore istaknute rečenice - koliko god to meni izgledalo nelogično i kontradiktorno s ostatkom odredbi, tko sam ja da dajem tumačenje? Nitko i ništa. "Bogata nasljednica" kojoj je žao platiti nešto što, doduše, ne bi trebala platiti, ali neću propasti ako mi razbojnik otme 900 kuna.

Ono što me ljuti je bezakonje, nepoštenje, nestručnost i bezobrazluk... no nisam rekla ništa novoga.

Platit ću, bojim se problema, no voljela bih čuti mišljenje nekoga tko je dovoljno kompetentan za čitanje Pravilnika i zakona. (Ne znam za tebe, kiss me, prvi put te susrećem, jesi li pravnica? )

Bilo bi mi drago kad bi Vojky ovo prokomentirao.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom