Pogledaj jedan post
Old 31.03.2010., 12:22   #87
Evo i mog pisma....znam da ima gresaka,ali nisam imala volje nista ispravljat.



Postovani ministre Milinovicu,

Nismo od onih parova koji odlaze u inozemstvo , da bi dobili ono sto najvise zele, svoje idjete.
Mi smo par,koji se bas zbog vaseg zakona ostaje u inozemstvu...ali opet se nadamo ne zadugo...
Mi smo par,u ranim 30-tim,koji je pun etuzijazma planirao povratak u svoju domovinu, i uspijeli smo.
I onda,jedan dan, saznajemo da roditelji nemozemo postat prirodno...sok,nevjerica...ali sta je tu je,
idemo,doli cemo u postupak MPO. I, onda dolazi jos jedan sok, fas famozni zakon...ostali smo ovdje, ne iz
hira,nego zbog zelje da i mi postanemo roditelji, da nas netko zove tata i mama...
Mozda se sad vi pitate,zasto pisem kad se to ne odnosi na nas. Pisem, jer sam ogorcena, jer mi je zao parova
( a znam ih jako puno) koji upravo zbog vas, prolaze kroz raznorazna savjetovalista i svakodnevno nailaze na raznorazne prepreke...cekaju po bolnicama,nedostatak lijekova, itd.
Pitam se, da li je vam je poznat onaj osjecaj kad zagrlite svoje dijete i cijeli svijet je vas.
I, nemogu vas razumijeti,kako vi ministre Milinovicu nakon dana ispunjenog lazima i ismijavanjem ljudi kojima je za srecu potrebno tako malo, kako vi mozete svojoj dijeci pogledat u oci?

I, da ovo pismo nije podrska vama,ovo je pismo podrska svim parovima koji se bore da postanu roditelji,a
vi im to onemogucujete.

S postovanjem,

Buduci roditelji !
__________________
Biti roditelj je najljepsi dar koji mozemo dobiti,ali do njega nekada nije lako doci.
ribica78 is offline  
Odgovori s citatom