Pogledaj jedan post
Old 06.04.2011., 01:59   #12
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Daj Maq, prestani s jalom, iako je tekst emotivan, bit teksta je nažalost istinit. A to je da se Agrokor gura aposlutno svuda uz obilatu pomoć politike i medija, a da kad se zagrebe ispod površine, pitanje jel bi bilo bolje bez njega. Svi znaju za nelikvidnost sustava zbog neplaćanja državnih firmi, koliko ih zna za nelikvidnost zbog neplaćanja Agrokora? Poznanici mi rade za njih, datum valute im je trenutno 18 mjeseci, hej, godinu i pol nakon slanja računa?! I tako se ponašaju i prema dobavljačima i prema zaposlenicima. I onda takav koncern kupuje apsolutno sve, od prehrane i trgovine, preko TISKA, pa čak i Zagrebplakata i praktički postaje monopolist. Preuzeli VUPIK i nakon preuzimanja država otpiše VUPIKu 258 milijuna duga. Hej, četvrt milijarde je država poklonila Vupiku nakon što ga je preuzeo Agrokor. Kako i zašto? I onda Todorić ispada spasitelj Vupika, gle kako im je unaprijedio poslovanje, frtalj milijarde "zarađeno" u par mjeseci.
Prije 3 godine smo u svim medijima imali direktan višemjesečni prijenos neuspješnog kupovanja turskog lanca, ne sjećam se više ni kako se zove (Megros? ), dok se za uspješno Atlanticovo preuzimanje Droge Kolinske nije posvetilo ni 1% te pažnje.
I sve pod plaštom hrvatstva, kofol kupujmo hrvatsko, stavimo par zastava na dućane, na logotipove i to je to, mi Hrvati. A hrvatske su samo naljepnice na proizvodima.
mislim da bi se Todorića trebalo prestati predstavaljati kao poduzetnika, baš zbog ovih stvari koje navodiš
netko tko je toliko slizan s državnim proračunom nikako nije poduzetnik nego samo još jedna u nizu proračunskih pijavica, on je sastavni dio te korumpirane političke elite a te njegove firme su ustvari državne firme, iako su nominalno u privatnim rukama
al svejedno, to isprazno mahanje papirima, diplomama, "imam faks, dakle vrijedim" stav, koje se da isčitati iz uvodnog posta treba kritizirati, osobito kada znamo u kakvom stanju je državno školstvo i kakvi sve likovi izlaze iz tih škola s papirima u rukama

a ovu jeftinu demagogiju sa sirotim, izrabljenim blagajnicama bolje da ne komentiram
maracmlatarac is offline  
Odgovori s citatom