Pogledaj jedan post
Old 20.11.2011., 19:43   #64
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Na znanosti je za sada tolerancija na takve upade - 0. Ali to ne znači da i ovdje mora biti tako, iako može. Samo, mene se ne čini da bismo tim postigli ono što je vlasniku najbitnije - a to je veći broj posjeta, već bi smo stvorili jedan mali rezervat. Da li je to ono što vi zaista želite?
Ja sam tek danas postala svjesna neke velike moderatorske frke na forumu i sada pokušavam dokučiti o čemu se radi. Ali koliko za sada shvaćam, problem je nastao zbog smanjenog broja klikova i naravno oglašivačkog potencijala, a onda je implementirana neka nova politika koja je pak izazvala egzodus nekih modova.

No, iako još uvijek ne razumijem sve detalje te storije, a i ne zanimaju me baš previše, iskoristit ću ovu situaciju upravo za potkrijepu svojeg pogleda na problem na alternativi.

Da li je za forum bolje da se ovdje okupe mnogi alternativci i oni koje zanima barem čitanje alternativnih tema (među takvima sam i ja, nisam nikada aktivno pisala na alternativi) ili je bolje da takvi uopće više ne zalaze na alternativu jer koju god temu otvore pročitaju postove 5 istih forumaša čiji je sadržaj uvijek jednak i govori otprilike: "Lens flare", "Nibiru ne postoji", "Još jednom, Nibiru ne postoji", "Koliko moraš biti glup da misliš da Nibiru postoji", "To je Jupiter", "Nibiru ne postoji", "Lens flare", "Photoshop" i tako u krug.

Koliko klikova će dobiti Forum ako njegov pdf alternativa postane mjesto na kojem se zaista priča o alternativnim temama, pa se lako pronađu i na googlu?
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom