Pogledaj jedan post
Old 20.11.2011., 21:25   #78
rekoh da ću "nestati" sa foruma ako ne bude nekih jačih potresa na planeti,nažalost to ću učiniti iz nekih drugih razloga,a koje već navode tu neki forumaši....što se potresa tiče....SUMNJE SU POTVRĐENE....seizmološki zavodi brišu ili ne zabilježavaju u statistikama(barem ne javnim)do 30% dnevnih potresa i umanjuju njihovu snagu od 0,5 stupnja do čak 1,5...štogod to značilo i štogod netko o tome mislio,to je realnost.prema tome,više seizmološki zavodi nisu nikakvi referentni okvir jer neistinito obavještavaju javost.

vratimo se podforumu alternative...shvaćam da je uloga moderatora nezahvalna i rizična te redovito izaziva prijepore...moraš imati puno vremena i koncentracije pročitati,pratiti i odlučivati o brisanju,eventualnim sankcijama i tako to.
povrh svega i šefovi te pritišću..traže posjećenost,klikove a opet nemreš baš pustit da tu nekakvi anonimci uznemiravaju javnost sa svojim uznemirujućim teorijama...
žao mi je moderatora sa pdf alternative....jako mi ih je žao jer me jako podsjećaju na prosječnog pripadnika hdz-mladeži...ono,godina je 2011,svaka ptica na grani već trubi hdz-lopovi,svi ih mrze,sprdaju se sa njima a on jadnik pripadnik mladeži zločinačke organizacije,ni sam ne zna kaj da dela...pare redovito pristižu,na radnom mjestu u nekoj bezveznoj državnoj firmi na radnom mjestu koje možeš zahvaliti samo zato kaj si dobar sa načelnikovim stricem koji je visokorangirani u hdz-u...ne traže oni puno,samo da tu i tamo mašeš zastavicama kad dođe bjeloglava i svita,da aplaudiraš,da se lijepo "uniformišeš" u svjetlo plavo,a oni će ionako ti dati 200 kunića za tih sat,dva stajanja....
problem je što znaš,da ta pokvarena ekipa laže,maže,krade,da su gladni love ,slave,vlasti ko vuk za janjetinom i što ti se gade ponekad..ali te ipak hrane,oblače na drugoj strani...
možeš se ipak tještida ako čudom i propadnu na izborima,uvijek možeš se izčlanit i prebacit u sdp,trebat će i oni mlade profesionalce ,samo ćeš uniformu vjerovatno malo pocrvenit i glasno vikat čist sam,čist ko suza(vjerovatno od govana jer ipak ti je glava prevelika da bi se mogla cijela uvući nekom vlastodršcu u šupak)...............
tomatix is offline  
Odgovori s citatom