Pogledaj jedan post
Old 23.11.2011., 11:30   #39
Quote:
mamasunce kaže: Pogledaj post
Mlijčne zube treba obavezno popravljati, mi to činimo redovito i bez problema kod naše socijalne zubarice. Ne samo zbog toga što ih je ružno pokvarene vidjeti, nego zato što mliječni zubi čuvaju mjesto za trajne zube i potrebno je radi zdravlja trajnih zubi da su isto tako mliječni zubi sanirani. To su riječi naše zubarice.
To po svoj prilici stoji, no od same pomisli da bi moj petogodišnjak morao otrpjeti bušenje petica koje mu je, čini se, zahvatio karijes hvata me upravo jeza(čak sumnjam da bi ga se moglo zadržati u položaju koji bi zubaru to omogućio osim vezivanjem remenjem i pričvršćivanjem razjapljene čeljusti stegom - što bi bio daleko veći horror od samog propadanja petica!). Jer to je bol koji ni mnogi odrasli nikad nisu uspjeli prihvatiti i prevladati. Kad tome pridodamo da je u manjim mjestima uistinu teško i gotovo nemoguće pronaći stomatologa koji je sposoban djetetu pristupiti na pravi način i imati strpljenja obuzima me malodušnost. Ne znam što raditi.
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom