Pogledaj jedan post
Old 19.08.2013., 12:04   #12
Quote:
Vilko kaže: Pogledaj post
Litozan je jedan od 100tine pripodnih ili Naturalnih proizvoda.Koliko ja znadem u UK je oko $40 US dollar. Na ovome linku Zglobni zdravstveni magazin mozete naci sve o tim proizvodima kao i dijagnoze oko svih zglobova,nazalost na engleskome.

Litozan se uzima za prvo pet do tri tjedna po 3 puta na dan po 2 kapsule, i poslije kao nastavak 2 capslule po dva puta na dan.

Ja koji sam 42 godisnji kronican bolesnik sa kicmenim kao i svim zglobovima i operacijima ,nisam dosada naisao nakon isprobavinja mnogih naturalnih proizvoda pomoc.

Vjerujem da neke osobe imaju pomoc ovisno o problemima.

U danasnje vrijeme i Zapadni lijecnici sirom svijeta preporucuju dosta proizvoda kao riblje ulje u kombinaciji sa drugim proizvodima,glucosamine kao i chondrite samo kao neke.
Izgleda da se i u Hrvatskoj siri “svercanje ili zarada na tim proizvodima,zalosno je ukoliko lijecnici prodaju proizvod” pogotovo Litozan koji je proizvodjen u UK....ali ste vi mozda kupili u Natural ducanu?
Kroz link mozete naci sve.

Dodatak.
Kao preporuceno od leeloo 27, svako micanje kao i vjezbe prema mogucnosti su uvijek dobro dosle...danas se i starci u domu od 70-100 godina vjezbaju svaki prema svojim sposobnostima.

Srdacan pozdrav kao i sve najbolje.

Hvala za odgovor. Ma nisam ni u kakvom posebnom dućanu, u najbližoj apoteci..
Da, žalosna je ta sprega ekonomije, marketinga, doktora i famraceuta..bolesna tačnije rečeno..ali ne mogu znat hoće li mi pomoć dok ne probam..
Ja bih najradije nešto prirodno, tj. hranom da unesem tvari koje su mi potrebne za zglobove..ali ne znam jel to uopšte moguće..
satinda is offline  
Odgovori s citatom