Pogledaj jedan post
Old 11.04.2014., 21:38   #11
imas srece da ti je ginicka na to obratila paznju u trudnoci

moje iskustvo - druga trudnoca, trbuh znacajno veci nego u prvoj, pupak puno ranije izetio van i jos se oko njega pojavio bijeli romb - skuzila sam da nesto nije ok, rekla ginicki ali se ona oko toga nije previse uzbudjivala

da sam prije poroda znala o cemu se radi reagirala bi jos u rodilistu prije otpusta, ovako nisam...

nakon poroda pupak mi se nije vratio unutra natrag jako dugo, patronazna me pregledala i rekla da su mi se razmaknuli trbusni misici. to je na prvom kontrolnom pregledu potvrdila i ginicka

kako su mi se misici jako razmaknuli, pojavio se i bruh - to sam donekle drzala pod kontrolom sve do sada (proslo je 16 mjeseci od poroda) a sad su bolovi i uzasan osjecaj osjetljivosti trbuha svakodnevni
preostaje mi posjet kirurgu i najvjerojatnije operacija - to si, opet, ne mogu priustiti dok moram dizati dijete jer je oporavak dosta dug
a malog moram dizati jer jos ne hoda i tako se vrtim u krug...
o tome da izgledam kao da sam trudna 5 mjeseci da ni ne pricam

sto ti hocu reci - u rodilistu obavezno trazi da te nakon poroda pogleda fizioterapeut (pregledavaju trbusne misice caricama) da vidi kakvo je stanje i da te uputi sto dalje
mom2be is offline  
Odgovori s citatom