Pogledaj jedan post
Old 27.10.2015., 21:12   #9
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Evo, mi smo jedni od onih kojima se "desilo" - iako, slazem se u potpunosti sa Zhutom: da apsolutno nikako nismo htjeli dijete ja bez obzira na sve ne bih zatrudnila.
Imamo godina u guzici i znali smo da zelimo dijete u nekoj skorijoj buducnosti- samo se nikako nismo mogli odluciti kad je vrijeme da se sluzbeno pocne raditi na tome.
A kako se "desilo"... Ja sam imala bas redovite cikluse cijeli zivot, nikad nikakvih ginekoloskih problema i ovulirala bih 13-16. dan ciklusa koji su ovisno o tome bili dugacki od 27 do 30 dana.
Ciklus u kojem sam zatrudnila stitili smo se od 7. do 20. dana kondomima i onda nastavili u opustenoj maniri. Nisam nikako mogla znati da cu bas taj ciklus ovulirati na 35. dan jer mi se u mojoj reprodukcijskoj proslosti nikada nije desilo tako nesto.
Ono, u 20 i nesto menstruacijskih godina nikada nisam imala ciklus dulji od 32 dana, a kamoli da ovuliram tako kasno.

No nikad ne bih svoju trudnocu nazvala slucajnom (jer realno, radili smo ono sto ljudi rade kad se zele reproducirati ), ali je bila neplanirana.
Za cca mjesec dana rodit cu nasu neplaniranu ali jako zeljenu curku
U opuštenoj maniri znači da ste koristili pull out metodu ili je ejakulirao u tebe? Da...poneki ciklusi stvarno znaju iznenaditi. Iskreno, kao što stres može odgoditi ovulaciju i produljiti ciklus (btw. sjećaš li se jesi li taj mjesec bila pod stresom?), mislim da ju sreća/osjećaj sigurnosti/ljubav može i potaknuti, pogotovo tijekom vođenja ljubavi... Tako da možda je tvoje tijelo/psiha u punom smislu te riječi bilo spremno na tu trudnoću.

S ovim boldanim bih se složila u tom slučaju.

... i čestitam na bebici
seagreen is offline  
Odgovori s citatom