Pogledaj jedan post
Old 20.05.2017., 11:11   #44
Quote:
dexcom kaže: Pogledaj post
Nekad se ponasa nezrelo rekao bih. Nije jedinica, ima starijeg brata, kojeg roditelji pomazu i vise nego nju. Mada su i uz nju uvijek tu, pogotovo majka. Ima podrsku roditelja i ok su odnosi u obitelji. Ali cesto se i na njih naljuti bez razloga, plane za sekund, takav karakter. Vidim da i njeni roditelji smiruju loptu i nece da joj protivrjece previse. Nekad majka stane i zagalami i kaze stop. Ali nekad i presuti. S njom je vecinu vremena jako lijepo. Ali zna promjeniti raspolozenje u minuti. Djelovalo je kao da je nezadovoljna zivotom pa sam pokusao da je malo oraspolozim, isli smo malo na izlete, druzil se, provodili vrijeme skupa jos dok smo bili u kuci. I ok je, ali ako joj nesto smeta, ona to odmah pokaze i krene se prepirati iako smo upravo proveli extra dan. Kasnije se smiri. Jednostavno je takvog karaktera, primjetio sam to u vezi, iako nije bilo cijelo vrijeme tako, nadao sam se da ce u braku biti bolje.
aha, kad se tvoja žena tako ponaša, to je karakter. a kad ti sestra tako ponaša, to je psihički poremećaj?

zanimljiva interpretacija.

ne znam što se dešavalo točno u tvojoj obitelji, tko je platio više za obnovu stana, tko je koga prvog provocirao, itd. ali samo vidim da ni tvoja žena nije neka cvjećka. otkud njoj pravo da tebi narađuje i postavlja ultimatume kako ćeš se ti postaviti prema ljudima koji su tvoja krv i s kojima imaš povijest od 25-30+ godina, a ona se tu pojavila prije godinu dana? samo se zapitaj kakva osoba treba biti i koliki narcis da si uzima pravo postavljati takve ultimatume
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom