Tema: Solarij
Pogledaj jedan post
Old 04.04.2008., 09:09   #88
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
je, tetovirala sam se ima mjesec dana. tip sta me tetovira mi je reka da je ne izlazem suncu i da je uvijek mažem kremama da boja ne izbljedi.
a sta se tice dr pitanja mislim da je to individualno, al sigurno bolje vatas boju ako se mazes sa kremicama za solarij, meni se vec dosta vidi razlika, brzo crnim i priko lita sam stvarno crna al zimi sam bila.
A da, onda je moraš paziti, ja 6 mjeseci nisam izlazila na sunce, baš sam se pazila kada sam se tetovirala, d ane bi žalila (možda i previše) i možeš se mazati i duže, nego što je propisano, manje će ti se sušiti koža..
sada sam znatiželjna, mogu znati šta si stavila...

Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
ja se otprilike prepoznajem u ovom opisu i bila sam 4 puta dok nisam dobila boju, cca 5-7 min u najjačem
..tnx, na savjetu, tako sam nešto i razmišljala, u stojećem, (sada ne znam po čemu se mjeri ta jačina, i koliko je jak ovaj u mome susjedstvu, no pitati ću ih), ići, 4 puta, prva dva po 4 min, pa 6, pa 8 min...
Ali ne znam kada bi krenula, ped kraj mjeseca imam jedan event, na kojem bi zablistala s novom bojom.., mislila sam idući tjedan..
može se u pravilu ići svaka dva dan jeli tako...?
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom