Pogledaj jedan post
Old 27.06.2009., 22:46   #89
Quote:
Kod planete u umetnutoj kući uvijek je snažno prisutan osjećaj neiskorištenog prostora (potencijala).
da.
Quote:
Prvi je taj da osoba ima vezu s osobom kojoj je to "second liaison" (ili obrnuto), pa je u njihovoj vezi snažno prisutan osjećaj da nisu krenuli od početka.
Quote:
Drugi je taj da osoba živi vezu koja nema dovoljno dodira s sadašnjošću, prisutan je osjećaj da je veza nešto "privremeno"….dio osobe živi neku tajnu vezu unutar sebe. To može biti jedan važni dio osobnosti koji individua ne može ostvariti/ispuniti unutar veze.
A što trebamo gledati u natalnoj da bismo znali koji je to važni dio osobnosti koji osoba ne može ispoljiti?

Quote:
umetnutih znakova koji nam ukazuju na to gdje smo slabiji, gdje nemamo sve pod kontrolom, gdje nas i okolina cesce dozivljava drugacije od onoga sto bismo htjeli pokazati.
pa ja sam slaba u svemu onda! u prvoj mi je umetnut vodenjak(vladar u 12. još!), u vodenjaku mi je saturn još su mi u prvoj i merkur i sunce, no u ribama. dok mi je u sedmoj umetnut lav, u lavu mi je jupiter, a u sedmoj još i mjesec, no u djevici!!!!
Quote:
Umetnuti znakovi u odredjenoj mjeri predstavljaju zapreke ili blokade. Kvalitete koje predstavlja taj (umetnuti) znak tesko se ispoljavaju i koriste, mogu cesto biti potisnute sve do trena dok naprasno ne izlete na povrsinu i tako se, u odnosu na situaciju, ispolje na krajnje neprimjeren nacin.
Kvaliteta znaka ako fiksan? ili kvalitete kao dobre osobine, u ovom slučaju to bi bio u 1. originalnost, nove ideje, slobodni duh, liberalnost, dok u sedmoj, ego, ponos, djeca, autoritet?
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom