Pogledaj jedan post
Old 01.04.2010., 19:55   #92
Ovako,Sunce,Saturn Merkur i Lilith imam u umetnutoj kući 1.Vodenjaka.U sedmoj umetnutoj mi je retrogradni Chiron.Ono što sam ja zamijetila je da me ljudi teško sdosita dshvate,da puno toga što imam za reć rijetko kažem ili ne na pravi način i da to sve izgleda puno bolje u mojoj glavi.Kad god mi život odlično krene,uvijek se pohavi nešto što u potpunosti obriše to što je bilo i onda opet krećem i nule uz neku neobičnu naklonost sreće.To za veze o čemu ste pričali kada je sedma umetnuta je istina,imala sam tolikih problema,ne znam zašto uvijek sam sve radila krivo,bježala sam od veza,nikad si nisam dozvoljaval da se u potpunosti nekom odnosu predam,često sam dozvoljaval daljudi imaju pogrešnu sliku mene,uživala sam u svojim ulogama jer sam mislila da me ionako ne shvaćaju pa se ionako onda kad je to već slučaj mogu dobro zabavit.Trenutno s e nalazim na novom poglavlju svog života,dajem sve od sebe da se izrazim,mijenjam se radikalno i to sve zahvaljujući svom dečku koji ima Sunce u Lavu i Veneru u konjukciji sa mojim Južnim mje čvorom i osale aspekte za koja sam saznala da su dosat važni,Međutim otišla sma preširoko sad u ovom i zašla u sinastriju,ali eto tražili ste niskustva,Ovo je moje.Ako itko ima što nadodati na moj slučaj,bila bi mi jako drago
india_8686 is offline  
Odgovori s citatom