Pogledaj jedan post
Old 22.06.2012., 11:15   #973
Quote:
SuperQueer kaže: Pogledaj post
pa i ja pijem ko svinja
neznam kaj dramite svi toliko, ja pijem svaki vikend, a ako se desi vikend da ne pijem onda mi je full dosadno, na srecu sva moja ekipa loce tako da se trijezan vikend jos nije desio, al ovaj vikend sam se popodne vozio s biciklom po jarunu i gledo ljude kaj secu okolo i pomislio koliko im je dosadno

dali je alkoholicar, dakle osoba koja nema "problem" nego jednostavno uziva popit pice ili dva, btw ne ispadnem uvijek budala kad se napijem nego mi je jednostavno ok, i ne pijem zesticu .... skoro nikad
kako nebi dramili, kad je to toliki problem o kojem se moze pisati tri dana i opet da ne napises sve, a nije problem sto neko loče vikendom, ako to ostaje samo na vikendu,a ostalo sve ok, ali kao i svi alkosi i ja sam bio vezan samo za vikend, pa onda kako idu godine bi mi uletio i koji radni dan, pa secer na kraju skoro svaki dan,a isto kao i ti nisam pio zescu, nego pivo, sto samo po sebi ne znaci nista i pivo je alkohol kao i viski ili stok, samo sto piva treba popit 5 litara a stoka 2 deci da bi se malo napio, bolje je poceti izbjegavati vikende, pa koji i propustit, jer je tanka linija izmedju umjerenog potrosaca i alkosa, a alkohol kad krene preuzimat, to radi tako potiho, da dok se okrenes imas i za sebe, skoro propao brak, otkaz na poslu, problem s zakonom jer te uhvate pjanog za volanom, i velikim minusom na banci a i s velikim minusom kod obitelji, koji je po meni i najveci jer se novci kako tako namaknu ali propustene prilike i koliku bol nanesemo svojim najblizim tesko,
Otriježnjeni is offline  
Odgovori s citatom